طراحی سایت

کلوب هاستینگ ایران با بهره گیری از نیروهایی مجرب و پر سابقه و به روز ، قادر به تهیه ، طراحی و تولید سایتهایی متناسب با نیاز کاربر و در کلاس سایتهای اروپایی میباشد . لازم به ذکر است این مجموعه با به کارگیری کارشناسانی خلاق در امور طراحی و برنامه نویسی ، و با شناخت بازار هدف هر مجموعه، بهترین پیشنهاد را به مشتریان خود و با تعامل با کارفرما ارائه مینماید . لازم
از همین روی میباشد که در هیچ گوشه ای از رزومه کاری این مجموعه ، کارهای بازاری و بی ارزش دیده نمیشود و هر کاری ، به خودی خود بیانگر قابلیت های این مجموعه میباشد.
لازم به ذکر است سایتهایی که این مجموعه برای شما طراحی و پیاده سازی مینماید ، اعم از Dynamic یا Static ، همگی از جدیدترین تکنولوژی های web design بهره برده و همگی طبق جدیدترین استاندارد طراحی که همان CSS3 و HTML5 میباشد، طراحی میگردند.
همچنین این مجموعه جزء اندک مجموعه هاییست که قادر به طراحی سایتها بصورت اصطلاحا Responsive میباشد. سایتهای Responsie سایتهایی میباشند که پس از تشخیص ابعاد صفحه نمایش دستگاهی که کاربر از آن مشغول مشاهده سایت شماست (مانند کامپیوتر دسکتاپ، تبلیت، موبایل و غیره)، به صورت هوشمند ، چیدمان اجزای سایت را متناسب با صفحه نمایش کاربر تغییر داده و چیدمان اجزای هر صفحه را میتواند تغییر دهد.

Comments are closed.